Mis või kes on Sven Vaher?

arrow-long-down

Svenvaher.ee ei ole mitte lihtsalt suvaline geidele mõeldud tutvimisportaal. Svenvaher.ee on leht mis aitab inimesel ennast selgusele saada. Leheküljelt leiad infot meestevahelisest seksist, kui puutud kokku HIVga ja palju muud. Lisaks vajadusel aitame sul leida vastava asutuse kes oskab sind professionaalselt aidata. Me oleme kõik olnud selles olukorras ja vahel piisab lihtsalt teise inimesega rääkimisest, et asjast saada selgust!

Eesti esimene geiviha roim toimus 1996. aastal, kus ohvriks oli Sven Vaher.
Sel ajal lõi tema partner ka lehe svenvaher.ee, mille eemärgiks oli teadvustada geide olemasolu ja viia kokku geipaare.

Aastast 1996 on seega läbi mitme omaniku hoitud elus Sven Vaher’i pärandit kui Eesti esimese geisuhte avalikustajat, mis on ühtlasi andnud tuge ja ühiskonna liikme tunnet paljudele noortele.

Me saame hoida tema pärandit elus ka järgmistele noortele, kes on võib-olla segaduses ja vajavad kindlustunnet. Et nende lähedased sõbrad ja vanemad ei kohtleks neid kunagi teisiti vaid nende seksuaalse sättumuse poolest

#Meesteseks

Olla terve on äärmiselt oluline. Me kõik mõistame, et teinekord tahaks midagi “kinkit” proovida, aga kas selleks on vaja oma tervisega riskida? Kõrvalolevast aknast leiad info meesteseksi kohta, kuidas seda vältida ning kuidas, miks ja millal peaks ennast testima. Meie oleme seisukohal, et tervislik seks on HOT!