Eesti esimene gei tutvumisportaal

Nimi: Danne
Vanus: 61
Kontakt: [email protected]
I’d like to invite a young slim guy interested to have a nice free stay on an Island by the sea in south Finland. It’s a wonderful time now if you have some free time. Your age can be from what’s legal to about 22 y.o.
I’m a single bi-guy 190-78-19. Social and nice guy living by myself. Would be very nice if someone would like to visit me for a shorter or longer time. At my place you have privacy to spend time naked as you wish, having sun and swimming. Would like us of course to have some sex, but that depends on you what you like. I’m not looking for just a sex toy, but hope we become friends for future meetings also.

Soovin kutsuda noort saledat huvilist mõnusalt tasuta elama Lõuna-Soome mereäärsele saarele. Nüüd on suurepärane aeg, kui teil on vaba aega. Teie vanus võib olla alates seaduslikust kuni umbes 22 aastani. Olen vallaline kahepoolne 190-78-19. Sotsiaalne ja tore tüüp, kes elab üksi. Oleks väga tore, kui keegi tahaks mulle lühemaks või pikemaks ajaks külla tulla. Minu juures on teil privaatsus, et veeta aega alasti, nagu soovite, päikest võttes ja ujudes. Muidugi tahaks, et me seksiksime, aga see sõltub sinust, mis sulle meeldib. Ma ei otsi ainult sekslelu, vaid loodan, et saame sõpradeks ka tulevasteks kohtumisteks.(google translate)

Note, only reply in English or Swedish!